E-post- och telefonlista – Föreningsstyrelsen i Järfälla
 

Ordförande                                                                                 Ansvar:

Björn Falkeblad bjorn_falkeblad@hotmail.com Övergripande

 

Vice ordförande

Dan Engstrand dan.engstrand@moderaterna.se Valledare 

Valledare 

Ledamöter

Alexandra Hedborg alexandra.hedborg@gmail.com Aktiviter och Moderatkvinnorna
Emma Feldman emma.feldman@moderaterna.se Vice valledare och Företagarrådet
Inger Sundqvist inger.m.sundqvist@hotmail.com Kandidatskolan och Moderata seniorer
Lena Pramer lena@dinsyn.se Företagarrådet och Moderata seniorer
Monika Hallstensson monika.hallstensson@moderaterna.se Kommunikation
Richard Högqvist richard.hogquist@gmail.com Medlemsansvar
Richard Lindforss richard_lindforss@hotmail.com Kassör
Sabina Gudmundsson sabinagudmundsson@gmail.com  Aktiviter, Utbildning och Moderatkvinnorna

Aktiviter 

Självskriven ledamot för Moderata ungdomsförbundet

Alina Otto alinalejki@hotmail.com  

 

Gruppledare

Cecilia Löfgreen cecilia.lofgreen@moderaterna.se